НАГАДУЄМО (прочитати обов'язково)
понеділок, 25 лютого 2013 р.
УА 4! Документація
Шановні практиканти, на кафедрі мають бути папки "Документація", у яких містяться поточні документи (затверджені конспекти, зразки наочності до уроків, щоденник) та ЗШИТІ ЗВІТНІ ДОКУМЕНТИ.
Не порушуйте терміни подання документів!
Роботу над поточною документацією ви завершили у п'ятницю!
Сьогодні ви мали передати документи на кафедру (папки лежать, але не всі).
Розмістіть звітні документи на блогах, щоб підтвердити вчасність завершення практики!
Не порушуйте терміни подання документів!
Роботу над поточною документацією ви завершили у п'ятницю!
Сьогодні ви мали передати документи на кафедру (папки лежать, але не всі).
Розмістіть звітні документи на блогах, щоб підтвердити вчасність завершення практики!
неділя, 24 лютого 2013 р.
Практикантам УР4 !!!
З понеділка розпочинають практику з української мови та літератури студенти групи УР 4.
Радимо усім перечитати повідомлення від 30 січня, 3 та 6 лютого.
Сплануйте свою роботу на перші дні ретельно.
Успіхів!
Радимо усім перечитати повідомлення від 30 січня, 3 та 6 лютого.
Сплануйте свою роботу на перші дні ретельно.
Успіхів!
середа, 20 лютого 2013 р.
вівторок, 19 лютого 2013 р.
понеділок, 18 лютого 2013 р.
середа, 13 лютого 2013 р.
понеділок, 11 лютого 2013 р.
неділя, 10 лютого 2013 р.
Працюємо над конспектами
Подаємо рекомендації усім, хто
зараз працює над уроками (за матерілами уроків студентів).
субота, 9 лютого 2013 р.
пʼятниця, 8 лютого 2013 р.
четвер, 7 лютого 2013 р.
середа, 6 лютого 2013 р.
Готуємо конспекти уроків
Тиждень перетнув екватор.
Уже всі подали своїм керівникам план проведення уроків, а староста
підготував узагальнювальну таблицю роботи підгрупи.
Розмістіть свої плани на блогах, а старости - таблицю.
У наступні два дні у вас мають з'явитися не менше двох конспектів:
1 конспект - за результатами спостереження;
1-2 конспекти уроків наступного тижня.
Нагадуємо, що вас конспект має складатися з таких частин:
·
Тема уроку
· Соціокультурна тема
· Мета*
· Тип уроку*
· Методи і прийоми
· Унаочнення
та засоби навчання
·
Обладнання (технічні засоби навчання)
ІІ. Структурно-логічна схема (структурно-композиційна схема
уроку).
- розподіл часу*
- формулювання навчальних цілей*
- зміст завдань*
- зміст домашнього завдання*
- планування оцінювання учнів*
ІІІ. Хід уроку. ПОДИВИТИСЯ ЗРАЗОК
Етап,
метод, прийом, форма. Навчальна ситуація
|
Зміст діяльності вчителя
|
Зміст діяльності учнів
|
ІV. Додатки:
·
Оформлення дошки*
·
Оформлення сторінки учнівського зошита*
·
Дидактичний матеріал
·
Наочність
Послідовність
підготовки студента
Самостійно до консультації вчителя
1. Тема уроку за календарним плануванням.
2. Самостійне знайомство з програмними вимогами та змістом
підручника з цієї теми.
3. Самостійне формулювання мети уроку.
3. Самостійне повторення теоретичних відомостей (вивчити
матеріал).
4. Визначити тип уроку та структуру
(обов’язкові етапи).
Під час консультації у вчителя потрібно
- уточнити формулювання теми уроку, що фіксується в конспекті й на дошці;
- уточнити правильність сформульованої мети уроку (для конспекту) та цілі уроку, що будуть повідомлені учням;
- визначити зміст та обсяг навчального матеріалу, що мають засвоїти учні: які теоретичні визначення мають формулювати, які висновки зробити, які уміння потрібно відпрацьовувати, як контролювати тощо;
- конкретизувати уміння й навички, які формуються або розвиваються на різних етапах уроку.
- визначити обсяг класних та домашніх робіт учнів.
Під час
консультацій вчитель може рекомендувати:
· відповідний тип і структуру уроку;
· доцільні методи й прийми, форми роботи;
· дидактичні та наочні засоби навчання;
· використання мультимедійних засобів навчання (за
умови узгодження з керівником від СМГУ).
Консультація у керівника
практики
На
консультацію до керівника практики потрібно приходити
· з
оформленою загальною інформацією про урок;
· із сторінками
підручника;
· з структурно-композиційною схемою уроку;
· з
варіантами ходу уроку.
Самостійна розробка
конспекту уроку
·
удосконалюється
загальна інформація
·
допрацьовується
структурно-логічна схема
·
оформлюється
основі додатки
·
ведеться
ретельна робота над ходом уроку (продумується і прописуються усі ситуації
уроку)
Затвердження конспекту уроку
Учитель перевіряє
· Загальну
інформацію про урок.
· Структурно-логічну схему.
· Проект
оформлення дошки.
· Проект
сторінки учнівського зошита.
· Зразки
дидактичного і наочного матеріалу.
Учитель знайомиться з ходом уроку,
правильністю планування окремих навчальних ситуацій.
Підготовка студента до уроку
·
Хід
уроку удосконалюється.
·
Конспект
запам’ятовується, проговорюється, проводиться тренування.
·
Допрацьовуються
додатки.
понеділок, 4 лютого 2013 р.
неділя, 3 лютого 2013 р.
Пратика стартує!
Перший день практики
школа № 57 - 10.00, каб. 38 - зустріч з головою методоб'єднання Діцуленко Ларисою Василівною
- зустріч з учителями
- зустріч з адміністрацією
- зустріч з учителями
- зустріч з адміністрацією
- спостереження уроку
Не запізнюватися! Приходити за 15 хвилин до початку.
дізнатися:
1. Розклад дзвінків
2. Розклад роботи вчителя
спланувати разом із вчителем:
3. Уроки, які будете проводити
4. Спостереження уроків
Ще раз уважно перечитайте завдання практики та рекомендації до ведення щоденника!
Підписатися на:
Дописи (Atom)