Тиждень перетнув екватор.
Уже всі подали своїм керівникам план проведення уроків, а староста
підготував узагальнювальну таблицю роботи підгрупи.
Розмістіть свої плани на блогах, а старости - таблицю.
У наступні два дні у вас мають з'явитися не менше двох конспектів:
1 конспект - за результатами спостереження;
1-2 конспекти уроків наступного тижня.
Нагадуємо, що вас конспект має складатися з таких частин:
·
Тема уроку
· Соціокультурна тема
· Мета*
· Тип уроку*
· Методи і прийоми
· Унаочнення
та засоби навчання
·
Обладнання (технічні засоби навчання)
ІІ. Структурно-логічна схема (структурно-композиційна схема
уроку).
- розподіл часу*
- формулювання навчальних цілей*
- зміст завдань*
- зміст домашнього завдання*
- планування оцінювання учнів*
ІІІ. Хід уроку. ПОДИВИТИСЯ ЗРАЗОК
Етап,
метод, прийом, форма. Навчальна ситуація
|
Зміст діяльності вчителя
|
Зміст діяльності учнів
|
ІV. Додатки:
·
Оформлення дошки*
·
Оформлення сторінки учнівського зошита*
·
Дидактичний матеріал
·
Наочність
Послідовність
підготовки студента
Самостійно до консультації вчителя
1. Тема уроку за календарним плануванням.
2. Самостійне знайомство з програмними вимогами та змістом
підручника з цієї теми.
3. Самостійне формулювання мети уроку.
3. Самостійне повторення теоретичних відомостей (вивчити
матеріал).
4. Визначити тип уроку та структуру
(обов’язкові етапи).
Під час консультації у вчителя потрібно
- уточнити формулювання теми уроку, що фіксується в конспекті й на дошці;
- уточнити правильність сформульованої мети уроку (для конспекту) та цілі уроку, що будуть повідомлені учням;
- визначити зміст та обсяг навчального матеріалу, що мають засвоїти учні: які теоретичні визначення мають формулювати, які висновки зробити, які уміння потрібно відпрацьовувати, як контролювати тощо;
- конкретизувати уміння й навички, які формуються або розвиваються на різних етапах уроку.
- визначити обсяг класних та домашніх робіт учнів.
Під час
консультацій вчитель може рекомендувати:
· відповідний тип і структуру уроку;
· доцільні методи й прийми, форми роботи;
· дидактичні та наочні засоби навчання;
· використання мультимедійних засобів навчання (за
умови узгодження з керівником від СМГУ).
Консультація у керівника
практики
На
консультацію до керівника практики потрібно приходити
· з
оформленою загальною інформацією про урок;
· із сторінками
підручника;
· з структурно-композиційною схемою уроку;
· з
варіантами ходу уроку.
Самостійна розробка
конспекту уроку
·
удосконалюється
загальна інформація
·
допрацьовується
структурно-логічна схема
·
оформлюється
основі додатки
·
ведеться
ретельна робота над ходом уроку (продумується і прописуються усі ситуації
уроку)
Затвердження конспекту уроку
Учитель перевіряє
· Загальну
інформацію про урок.
· Структурно-логічну схему.
· Проект
оформлення дошки.
· Проект
сторінки учнівського зошита.
· Зразки
дидактичного і наочного матеріалу.
Учитель знайомиться з ходом уроку,
правильністю планування окремих навчальних ситуацій.
Підготовка студента до уроку
·
Хід
уроку удосконалюється.
·
Конспект
запам’ятовується, проговорюється, проводиться тренування.
·
Допрацьовуються
додатки.
Шановні практиканти, якщо познайомилися з матеріалом, не забувайте дати коментар (хоча б одним словом) та реакцію. Це свідчитиме, що ви слідкуєте за повідомленнями.
ВідповістиВидалитиНе забувайте роздруковувати (зменшено, фрагментами) - найважливіші матеріали. Або заведіть окрему сторінку (папку на Диск Гугол), де збиратимете найважливіші документи для організації практики.
Слідкуйте за нашими повідомленнями.
За повідомленнями слідкуємо, над конспектами працюємо)
ВидалитиВарто таку папочку завести...
ВідповістиВидалитиЗ матеріалом ознайомилася.
ВідповістиВидалити